Nasi partnerzy

– firma pożyczkowa zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych do kwoty 25 000 zł oraz okresie spłaty 48 miesięcy. Firma finansowa działa pod skrzydłami IPF Digital, lidera pożyczek z dostawą do domu Provident. Kilkukrotnie wygrywała rankingi najlepszej i najtańszej pożyczki ratalnej na rynku w Money.pl, Bankier.pl, czy Loan-magazine.pl. Składając wniosek o pożyczkę musimy przygotować się na sprawdzanie źródła dochodu, a także historii finansowej w KRD.


– międzynarodowa firma pożyczkowa założona 2005 roku w Finlandii. Obecnie swoją działalność prowadzi łącznie w 25 krajach na 5 kontynentach. Ponad 1,9 mln osób na całym świecie skorzystało już z oferty Ferratum. W Polsce firma oferuje 2 rodzaje pożyczek – krótkoterminowe chwilówki, a także pożyczki na raty do 10000 zł.


– sklep internetowy ze złotem i srebrem inwestycyjnym firmy Kurowski Group. Unikalną wartością firmy jest to, że posiada własną mennicę i bije własne srebrne monety kolekcjonerskie. W ofercie sklepu znajdziemy sztabki złota, rozpoznawalne złote monety jak Krugerand czy Kanadyjski Liść Klonowy.