Analizuję ofertę popularnej firmy pożyczkowej Ekspres Kasa. Dowiedz się, czy w Ekspres Kasa warto wziąć pożyczkę.

Każdy rozsądny klient, który potrzebuje gotówki rozważa różne propozycje kredytowe, porównuje, sprawdza i dokładnie czyta oferty. Nie bierze kredytu w pierwszej lepszej firmie. Owszem można pożyczać, ale należy pożyczać odpowiedzialnie. Jeśli Ty również jesteś klientem rozsądnym i odpowiedzialnym, który z rozwagą podejmuje decyzje o zaciągnięciu pożyczki, oznacza to, że koniecznie powinieneś przeczytać poniższy tekst.

Nie ważne, na jaki cel chcesz pożyczyć pieniądze, czasem każdy ich potrzebuje. Istotne jest to, czy oferta Ekspres Kasa jest najkorzystniejsza i czy jest to firma godna zaufania. Przejdźmy zatem do meritum.

Ile kosztuje pożyczka w Ekspres Kasa?

Pewne jest to, że Ekspres Kasa jest firmą uczciwą. Już na pierwszej stronie możesz zobaczyć, jaką maksymalną kwotę można pożyczyć (nawet 2000zł). Co ciekawe, czytelny licznik wskazuje Ci także na ile dni możesz pożyczyć pieniądze, określa termin spłaty oraz ile w sumie będzie Cię kosztował kredyt. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat, prowizji, gwiazdek. Ekspres Kasa stawia uczciwe i przejrzyste warunki. To się ceni!
Jeśli chcesz zobaczyć, na jaką kwotę możesz pożyczyć pieniądze, licznik dostępny jest w górnym rogu na stronie: https://www.ekspreskasa.pl/.

Dla kogo jest kredyt w Ekspres Kasa?

Ze względu na to, że Ekspres Kasa proponuje szybkie i niewielkie pożyczki, na pewno zainteresuje Cię ich oferta, jeśli:

  • Potrzebujesz gotówki natychmiast
  • Interesuje Cię pożyczka do 2000zł
  • Oczekujesz minimalnych formalności okołokredytowych
  • Chcesz pożyczyć pieniądze od zaufanej firmy
  • Liczysz na fachową i przyjazną obsługę
Ekpres kasa otrzymała wyróżnienie firma przyjazna klientowi, warto więc skorzystać z jej usług

Ekpres kasa otrzymała wyróżnienie firma przyjazna klientowi, warto więc skorzystać z jej usług

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Ekspres Kasa?

  • Ekspres Kasa została laureatem programu „Firma Przyjazna Klientowi”. Te wyniki świadczą o tym, że firma oferuje wysoki standard obsługi, a klienci są zwyczajnie zadowoleni z jej usług. Pamiętaj, że najcenniejsza opinia to ta wystawiona przez samych klientów.
  • Ekspres Kasa to tak naprawdę Ferratum Bank, firma, która swój polski oddział posiada we Wrocławiu.
  • Ponieważ firma dynamicznie rozwija się w Polsce, dla swoich klientów otworzyła Biuro Obsługi Klienta. Dzięki temu z łatwością możesz uzyskać informacje o Twoim kredycie, zarówno dzwoniąc pod numer infolinii: (71) 716 22 22, jak i pisząc na maila: ekspreskasa@ekspreskasa.pl. Konsultantom możesz zadać dowolne pytanie.

Podsumowując, oferta mikropożyczek Ekstra Kasa to zdaje się jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Rozważ ją, jeśli i Tobie przydałoby się pożyczyć pewną kwotę…
Zadziwiające jest to, że nie przypominam sobie firmy pożyczkowej, która na swojej stronie apeluje o ostrożność przy braniu kredytu. To niezwykle uczciwe postępowanie z ich strony. Na dowód tego, jeszcze raz wejdź na stronę firmy: https://www.ekspreskasa.pl/. Wyraźnie jest tam napisane, żebyś był odpowiedzialnym pożyczkobiorcą i ocenił swoją zdolność spłacenia pożyczki. Zatem tak uczyń, a jeśli nie jesteś pewien, to zwyczajnie zadzwoń do ich Biura Obsługi Klienta i wypytaj o szczegóły spłaty.
Wcale, ale to wcale nie dziwię się, że Ekstra Klasa jest tak polecana przez innych klientów.

Ekstra Kasa zdała mój test z wynikiem:
Pozytywnym
Jest to firma, w której bez obaw możesz zaciągnąć pożyczkę!