Cashsport.pl jest nową firmą pożyczkową oferującą swoje usługi bezpośrednio przez Internet za pośrednictwem swojego portalu internetowego. Pożyczkę można otrzymać dosłownie na jedno kliknięcie, wypełniając odpowiedni formularz, przedstawiając jedynie podstawowy dokument tożsamości. Dla kogo jest Cashsport? Ile można pożyczyć? Na jakich warunkach? O tym wszystkim poniżej!

CashSport.pl – nowy konkurent innych parabanków

CashSport jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku pozabankowym. Serwis należy do firmy o tej samej nazwie, z siedzibą w Rawie Mazowieckiej na Alei Konstytucji 3 Maja. Obecnie proponuje swoim pierwszym klientom pożyczki w dość niewielkich kwotach, zaledwie od 100 do 500 zł. Być może w przyszłości, jeśli serwis się rozrośnie, klienci będą mogli pożyczyć większe kwoty.

Cechy pożyczek w CashSport

Dostępne kwoty pożyczek:
Dla nowych klientów
Od 100 do 500 zł
Dostępne kwoty pożyczek:
Dla sprawdzonych klientów
Od 100 do 1 000 zł
Okresy spłaty pożyczkiOd 7 do 30 dni
Pierwsza pożyczka za darmo?Nie

Czy pożyczka w CashSport się opłaca?

Pożyczając nawyższą sumę dostępną dla nowych klientów – 500 zł – na okres maksymalny 30-dniowy, będziemy musieli oddać 600 zł. Prowizja firmy wyniesie w tym przypadku 100 zł, czyli 20% pierwotnej pożyczonej kwoty. Nie da się ukryć, że to dość sporo. Niemniej ogólne koszty pożyczek w CashSport nie są tak wysokie, jak w innych firmach pożyczkowych, ze znacznie większym RRSO i prowizjami. Jak najbardziej jednak pożyczka w CashSport nie jest opłacalna, jeśli tylko możemy otrzymać pożyczkę w firmie tańszej, a przy tym z lepiej ugruntowaną pozycją na rynku.

Gwarancja Najtańszej Pożyczki

Firma prowadzi również ciekawą kampanię „Gwarancję najtańszej pożyczki”. Każdy klient, który będzie chciał skorzystać z oferty firmy, a znajdzie w Internecie inną firmę pożyczkową, która proponuje pożyczki tańsze – może taką ofertę przesłać do firmy w celu jej weryfikacji. Dzięki temu, po zweryfikowaniu przez zespół CashSport tańszej oferty konkurencji, klient może otrzymać w firmie pożyczkę na nieco lepszych warunkach. To ciekawe rozwiązanie, które na pewno pomaga w zaoszczędzeniu pieniędzy podczas wybierania i spłacania szybkiej pożyczki przez Internet.

para

Mam pytanie – chcę się skontaktować z firmą

Jakiekolwiek wątpliwości na temat działalności firmy i oferty pożyczkowej można rozwiać korzystając z oficjalnej witryny firmy i znajdując tam pożądane informacje, lub też korzystając z następujących dróg kontaktu z jej przedstawicielami.

Strona WWW: www.cashsport.pl
Telefon: (22) 777 47 14
E-mail: kontakt@cashsport.pl

Z firmą można się kontaktować codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, oraz w sobotę w godzinach od 9:00 do 14:00.

Ze względu na niewielką liczbę informacji o firmie i opinii, które można znaleźć w Internecie, zachęcamy Państwa do komentowania niniejszego artykułu. Państwa komentarze i opinie mogą niezwykle pomóc innym pożyczkobiorcom!