Poszukując na polskim rynku finansowym godnej zaufania instytucji o wyrobionej renomie, wielu osobom automatycznie na myśl nasuwa się Kasa Stefczyka. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa (SKOK) zrzesza w swoich strukturach 7 kas, tworzących łącznie około 500 punktów, które każdego dnia odwiedza wielu klientów. Działają one pod jedną wspólną marką i oferują te same produkty finansowe, a są to:

 • Kasa Stefczyka
 • Kasa Jowisz
 • Kasa Polska
 • Kasa Unii Lubelskiej
 • Kasa Wspólnota
 • Kasa Wybrzeże
 • Kasa Centrum

Kasa Stefczyka oferuje klientom wiele produktów finansowych. Przede wszystkim są to pożyczki, lokaty, konta oraz karty płatnicze. Ciekawe i wygodne rozwiązania znajdą tu klienci indywidualni oraz biznesowi.

Kasa Stefczyka to atrakcyjne pożyczki oraz lokaty

Klienci indywidualni mogą liczyć na bardzo korzystne kredyty gotówkowe oraz kredyty hipoteczne. „Pożyczka na każdą pogodę”, to jeden z produktów finansowych, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Członkowie Kasy Stefczyka mogą podjąć kwoty od 1.000 zł do 10.000 zł. Niskie i stałe oprocentowanie wynosi 5% w skali roku, co stanowi bardzo konkurencyjną ofertę. Dla osób borykających się z kilkoma pożyczkami w różnych bankach, doradcy finansowi z Kasy Stefczyka mogą zaproponować bardzo korzystny kredyt konsolidacyjny rozłożony nawet na 120 rat. W tym przypadku wygodna spłata zadłużenia może wynieść nawet 10 lat. Zadłużenie rozłożone na długi okres czasu daje klientom bardzo niskie miesięczne raty. Z kolei kredyty hipoteczne w Kasie Stefczyka to oferta dla tych, którzy planują zakup własnej nieruchomości lub chcą przeznaczyć pożyczone środki na dowolny cel. W tym drugim przypadku hipoteka dotyczy wskazanej nieruchomości należącej do klienta. Kredyty hipoteczne to niskooprocentowane raty rozłożone nawet na okres 30 lat. Z kolei klienci biznesowi bardzo często zainteresowani są kredytem obrotowym. Dla nich przygotowano preferencyjne rozwiązania, które z pewnością przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa. Prosta pożyczka gospodarcza to łatwy sposób na zasilenia konta firmowego gotówką w wysokości do 10.000 zł. Dla rozwijających biznes z większym rozmachem idealna będzie pożyczka inwestycyjna, nawet do 1. 500 000 zł, lub obrotowa do 500. 000 zł.

Dla tych, którzy chcą bezpiecznie ulokować oszczędności, stworzono bardzo atrakcyjne lokaty:

 • Lokata z oprocentowaniem stałym – 3,45 %
 • Lokata z oprocentowaniem zmiennym – ok. 3,17%
 • Lokata Podwójny Zysk – 2,70% do 3,50%
 • Lokata Skokowa – od 2,60% do 3,60%
 • Królewski Rachunek Oszczędnościowy – 2,82%

Wybór odpowiedniej lokaty zależy ściśle od preferencji oszczędzającego. Kluczową kwestią dla oprocentowania danego produktu stanowi zwykle okres lokaty, a także jej mniej lub bardziej elastyczne warunki.

Successful financial plans

Pozytywne opinie o Kasie Stefczyka

Kasa Stefczyka nieustannie poszerza grono swoich stałych klientów. Doradcy skrupulatnie zbierają wszelkie opinie i sugestie przyszłych oraz aktualnych członków Kasy. Pożyczkobiorcy najczęściej wymieniają fakt, iż pożyczki lub inne produkty finansowe oparte są o bardzo jasne i proste zasady. Podejmując zobowiązanie klient informowany jest o wszelkich kosztach, kredyt rozbity jest na kilka składników, nie ma więc żadnych kosztów ukrytych. Kredyt przyznany na danych warunkach nigdy nie ulega modyfikacjom ani manipulacjom kwotowym, przez co klienci odczuwają spokój i komfort w czasie spłacania rat. Dobre relacje z klientami Kasa Stefczyka zacieśnia poprzez profesjonalnie działającą infolinię (nr tel. 801 600 100). Na pytania klientów konsultanci odpowiadają w godzinach 8:00 do 20:00. Na stronie internetowej www.kasastefczyka.pl można dowiedzieć się gdzie dokładnie znajdują się placówki oraz bankomaty. Będąc gościem strony internetowej łatwo zauważymy, iż istnieje możliwość pozostawienia swoich danych na prostym i intuicyjnym formularzu. Dzięki temu konsultant oddzwoni w dogodnym dla klienta terminie i odpowie na wszelkie pytania.