Kasatak.pl jest kolejnym serwisem internetowym umożliwiającym uzyskanie szybkiej, bezproblemowej pożyczki on-line. Ciekawostką jest tutaj fakt, że jest to strona pożyczkowa dedykowana jedynie dla kobiet. Mottem serwisu jest zdanie „Pożyczka dedykowana specjalnie dla kobiet? TAK!”.

Podstawowe informacje o serwisie kasatak.pl

  • Strona internetowa: www.kasatak.pl
  • Wniosek kredytowy: https://www.kasatak.pl/loan-application/registration

Kasatak.pl = stary Ferratum Bank i nowa strategia promocji

Kasatak.pl nie jest niezależnym serwisem udzielającym szybkich pożyczek on-line. Witryna, choć nowa, należy do starego już gracza w branży szybkich pożyczek internetowych, do banku Ferratum Bank. Nowy projekt firmy wynika zapewne z chęci zwrócenia uwagi większej liczby kobiet na rynek mikropożyczek internetowych. Jak wiadomo ze wszelkich statystyk, to właśnie kobiety lepiej dbają o własne finanse, spłacając skrupulatnie wszelkie zaciąganie pożyczki i kredyty. Z drugiej strony kobiety sięgają rzadziej po formy samopomocy finansowej w formie pożyczki, tym bardziej pożyczki on-line czy popularnej chwilówki. To sprawia, że warto tak dużym firmom, jak Ferratum Bank, inwestować w nowe serwisy mające na celu zdobycie coraz nowszych grup klientów.

Należy dodatkowo przypomnieć potencjalnym klientom i czytelnikom, że Ferratum Bank w istocie jest bankiem, jednak takim, którego działalność oficjalnie została zarejestrowana na Malcie, nie w Polsce. Stąd Ferratum nie można nazwać „zwykłą” firmą pożyczkową, zaś z drugiej strony nie jest to jednak bank o ugruntowanej pozycji wśród innych i często traktowany jest, jak firma pożyczkowa w prawdziwym tych słów znaczeniu.

Pożyczka w Kasatak.pl

Dostępne kwoty pożyczekOd 100 do 2 000 zł
Opłata weryfikacyjnaTak, 0,01 zł (1 gr)
Okresy spłaty pożyczki15, 30, 60 dni
Pierwsza pożyczka za darmo?Tak, do 1 500 zł

Koszty pożyczek. Czy Kasatak.pl się opłaca?

Serwis Kasatak.pl można polecić, jako dobry do zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę darmową (za 0 zł), do kwoty 1 500 zł na okres 30 dni. W przypadku pożyczek kolejnych za tą samą pożyczkę, w tej samej kwocie i na ten sam okres, zapłacilibyśmy 450 zł przy RRSO równym 2355%. Całkowita kwota do spłaty wynosiłaby wtedy 1 950 zł.

kobieta

Analizując powyższy przykład, Kasatak.pl wydaje się raczej drogim serwisem szybkich pożyczek on-line. Ze względu na krótki czas istnienia serwisu, brak jest również miarodajnych komentarzy obecnych i byłych klientów.

Skontaktuj się z firmą już teraz

Infolinia Biura Obsługi serwisu Kasatak.pl czynna jest codziennie 24 godziny na dobę.

  • Numer telefonu: 71 716 22 22
  • E-mail: info@ferratumbank.pl
  • Fax: +48 (71) 716 43 75