Marka Kyzoo do niedawna funkcjonowała jako oddzielna marka pożyczkowa ze swoją własną stroną internetową www.kyzoo.pl. W chwili obecnej jednak działalność pożyczkowa związana dokładnie z tą marką została zawieszona. W zamian można skorzystać z usług innych firm polecanych na stronie Kyzoo.pl.

Pożyczka w Kyzoo.pl

Stali i obecni klienci firmy, którzy nadal posiadają niespłacone zobowiązanie wciąż mogą logować się na swoje osobiste konto firmowe pod adresem: www.kyzoo.pl/online/kp/zaloguj. Nowi klienci nie mogą wnioskować o założenie nowego konta i przyznanie pożyczki. Jak czytamy na stronie firmy:

 • „Możliwość logowania mają Klienci, którzy posiadają przynajmniej 1 pożyczkę w Kyzoo.”

Istnieje więc możliwość, że Kyzoo nadal udziela pożyczek, jednak w zamkniętym gronie stałych klientów spłacających terminowo wcześniejsze pożyczki. Przypominamy, że w firmie można pożyczyć maksymalnie do 3 000 zł na okres do 30 dni. Nie zmieniają się również zasady udzielania pożyczek oraz wymagania stawiane przed klientami. Pożyczkę nadal może otrzymać osoba powyżej 18-stu lat życia, nieposiadająca negatywnej historii kredytowej i na stałe zatrudniona na terytorium Polski.

Obecna pożyczka i opłaty dodatkowe

Obecni klienci firmy powinni pamiętać o terminowej spłacie zaciągniętych wcześniej pożyczek, ponieważ przerwanie aktywnej działalności firmy nie jest równoznaczne z przerwaniem jej działalności w obrębie postępowań windykacyjnych. W przypadku niespłacenia pożyczki w terminie firma może nałożyć na pożyczkobiorcę odpowiednie kary pieniężne, w tym odsetki karne oraz opłaty dodatkowe.

 • Koszt pierwszego wezwania: 7,55 zł (wysyłanie po upływie 7 dni)
 • Koszt drugiego wezwania: 7,55 zł (wysyłane po upływie 21 dni)
 • Koszt trzeciego wezwania: 11,60 (wysyłane po upływie 30 dni)

gotówka

Polecane przez Kyzoo

Marka należy do firmy OK Money Poland z siedzibą w Gdańsku, która jest częścią międzynarodowej grupy finansowej DFC Global Corp. Grupa notowana jest na NASDAQ i prowadzi działalność nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale również na terytorium Kanady.

Polscy pożyczkobiorcy mogą skorzystać z następujących innych marek tej samej firmy, które również proponują szybkie pożyczki „chwilówki” przez Internet:

 1. OK Money: www.okmoney.pl
 2. Optima Pożyczki: www.optima.pl
 3. MoneyNow: www.moneynow.pl (porównanie dostępnych pożyczek)

Kontakt z firmą

 • Infolinia: +48 58 881 03 23
 • Faks: +48 58 728 24 50
 • E-mail: info@kyzoo.pl
 • Adres do korespondencji:
  ul. Grunwaldzka 82 lok. 326
  80-244 Gdańsk

Pracownicy firmy odpowiadają na Państwa pytania codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00–16:00.