W dzisiejszych czasach, kiedy to banki w bardzo restrykcyjny sposób podchodzą do potencjalnych pożyczkobiorców i dokładnie sprawdzają wiarygodność kredytową, coraz większe znaczenie na rynku mają firmy oferujące pożyczki pozabankowe. Jedną z najbardziej znanych instytucji z tego sektora jest parabank Everest Finanse, który oferuje klientom pożyczki pod marką Bocian Pożyczki.

Warunki pożyczki

W Bocianie nowi klienci mogą liczyć na wysokość pożyczki od 300 do 2000 złotych, a w razie braku większych problemów przy spłacie, następnym razem pożyczana kwota może wynieść nawet 6000 złotych. Co najważniejsze, firma nie sprawdza historii kredytowej pożyczkobiorców w BIK a do otrzymania pieniędzy wystarczą tylko minimalne formalności. Przy kwocie pożyczki do 700 złotych nie są wymagane żadne zaświadczenia, natomiast powyżej tej sumy, należy juz przedstawić firmie dokumentację swoich dochodów. Każdy klient rozpatrywany jest indywidualnie, a decyzja podejmowana jest zazwyczaj stosunkowo szybko – do 48 godzin.

Wniosek o pożyczkę można złożyć na dwa sposoby:

  1. Telefonicznie – należy wysłać sms o treści KONTAKT pod numer 7052 (koszt 62 grosze) i wtedy w przeciągu 48h skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy w celu umówienia się na spotkanie, na którym zostaną przedyskutowane szczegóły dotyczące pożyczki. Drugim wyjściem jest wykonanie telefonu na Infolinię (nr: 801 301 222), która dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 9-18.
  2. Poprzez Internet – należy wypełnić dostępny na stronie www.bocianpozyczki.pl formularz, w którym to określamy wstępnie interesującą nas kwotę pożyczki bądź wysokość tygodniowej raty, wpisujemy swoje podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu) i również czekamy na telefon w celu umówienia spotkania.

Bez wątpienia dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru kilku terminów okresu spłaty. Dług reguluje się w równych ratach co tydzień, a całość spłaty można rozłożyć na 18, 25, 35, 44, 52 lub 62 tygodni. Warto również nadmienić, iż przez cały proces można przejść bez wychodzenia z domu, gdyż przedstawiciel firmy przyjeżdża pod wskazany przez nas adres.

Pożyczki pozabankowe od firmy bocian to dobry wybór dla ludzi potrzebujących szybkiej gotówki.

Pożyczki pozabankowe od firmy bocian to dobry wybór dla ludzi potrzebujących szybkiej gotówki.

Pakiety

Bocian Pożyczki oferuje swoim klientom dwa pakiety:

  • Pakiet gotówka – gotówkę otrzymuje się natychmiast po podpisaniu umowy, a po raty w umówionych terminach przychodzi przedstawiciel firmy,
  • Pakiet przelew – pieniądze przelewane są na konto bankowe klienta, który raty będzie spłacał również poprzez przelew albo przekaz na firmowy numer rachunku bankowego.

Oczywiście wybór danego pakietu leży w guście klienta, firma nie narzuca żadnego rozwiązania. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SIGNAL IDUNA, dzięki któremu jest się zabezpieczonym na wypadek zdarzeń losowych.

O firmie

Klienci korzystający z usług Bociana są zazwyczaj zadowoleni, dzięki czemu firma dynamicznie się rozwija, z roku na rok zwiększając swoją sprzedaż o 35%-45%. Obecnie dla firmy pracuje już ponad 900 przedstawicieli działających w całej Polsce oraz ponad 250 osób w Centrali i Oddziałach. O dobrej pozycji i perspektywie firmy najlepiej mogą świadczyć prestiżowe wyróżnienia z 2011 roku: tytuł Geparda Biznesu oraz Efektywnej Firmy.

Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, oto pełny adres:
Everest Finanse Spółka z o.o. S.K.A.
ul. Stary Rynek 88
61-772 Poznań