All Money jest marką firmy Idea Expert S.A. prowadzącą działalność na rynku finansowym, specjalizując się w szybkich pożyczkach. W poprzednim artykule na temat firmy All Money zawarliśmy informacje dotyczące oferty firmy, miast przez nią obsługiwanych, sposobów skorzystania z oferty oraz przedstawiliśmy typowe opinie byłych i stałych klientów.

Historia All Money – połączenie firm

W ostatnich miesiącach 2013 roku firma All Money S.A. została połączona z firmą Idea Expert S.A.. Rozłączenie nazewnictwa marek sprowadza się do prostej konkluzji – All Money miało już zaufanych klientów kojarzących tę marę z usługami pożyczkowymi, w szczególności zaś z szybkimi kredytami gotówkowymi i konsolidacyjnymi.

Idea Expert specjalizuje się za to w doradztwie i pośrednictwie finansowym. Z tego też względu All Money ma w swej ofercie możliwość pośrednictwa finansowego pomiędzy klientem, a aż piętnastoma bankami w Polsce.

Kredyt za pośrednictwem All Money

Za pośrednictwem firmy uzyskać można następujące kredyty:

  • Kredyt gotówkowy
  • Kredyt konsolidacyjny

Firma współpracuje z bankami, proponując następującą ofertę pośrednictwa finansowego:

  • Minimalne pożyczki od 400 zł
  • Maksymalne pożyczki do 200 000 zł
  • Dla osób prowadzących działalność gospodarczą pożyczki nawet do 300 000 zł
  • Dla wybranych zawodów kwota pożyczki wynieść może nawet 500 000 zł (lekarze, stomatolodzy, weterynarze, architekci, geodeci, notariusze, komornicy, biegli rewidenci, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli, radcy prawni i adwokaci)
  • Okres kredytowania do 10 lat

Decyzja kredytowa może jednak potrwać o wiele dłużej, niż w przypadku wyboru samego banku lub firmy pożyczkowej, ponieważ All Money musi przygotować wiele ofert, następnie zaś wybrać tę najbardziej interesującą klienta. Nie każdy bank działa tak samo sprawnie i szybko, na witrynie firmy wyczytać możemy informację, że jedynie w przypadku niektórych wybranych banków, decyzja ta jest natychmiastowa.

para z rachunkami

Kontakt z All Money

Firma posiada wiele oddziałów rozrzuconych na całej mapie Polski. W szybki sposób dane kontaktowe do interesującego nas oddziału odnaleźć można na stronie:

  • https://allmoney.pl/oddzialy

Inną możliwością kontaktu jest kontakt korespondencyjny na adres:
Idea Expert S.A.
ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Inne dane kontaktowe firmy:
Infolinia: 81 477 50 70
E-mail: kontakt@allmoney.pl
E-mail do działu marketingu: marketing@allmoney.pl
Formularz internetowy: https://allmoney.pl/kontakt

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat firmy All Money i wszystkich innych firm pośredniczących w pożyczkach. Czy rzeczywiście dzięki takiej firmie liczyć można na lepszą ofertę, czy niestety generuje to dodatkowe koszty? Czekamy na Państwa wnioski, opinie, komentarze i własne odczucia.