O firmie

logo speedcashInstytucja pozabankowa SpeedCash zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Swoją działalność firma określa jako fundusz pożyczkowy, z którego może dostarczać wsparcia finansowego dla potrzebujących tego konsumentów. Według danych prezentowanych przez SpeedCash, firma pośredniczyła w udzielaniu wielu kredytów bankowych a także pożyczek spoza tego sektora na łączną sumę ponad 100 mld złotych złotych. Te drugie były realizowane z własnego kapitału (prawie 100 milionów złotych), co świadczy o wysokiej renomie i pozycji firmy na rynku finansowym. Ponadto pracownicy SpeedCash zawsze służą pomocą przy doborze odpowiedniego zobowiązania finansowego.

Najważniejsze informacje o pożyczkach dla osób – prywatnych w SpeedCash

Firma ma do zaproponowania pożyczki pozabankowe pod zastaw mieszkania, domu lub lokalu użytkowego a także działki czy samochodu. Do ubiegania się o zobowiązanie finansowe nie są wymagane żadne zaświadczenia a co istotne firma nie weryfikuje klientów w bazach BIK. Oznacza to, że nawet osoby z negatywną historią kredytową mogą aplikować o pożyczkę z zabezpieczeniem.

  • kwoty pożyczek od 30 000 do 5 mln złotych
  • okres kredytowania wynosi 3 – 120 miesięcy
  • szybka decyzja w sprawie udzielenia pożyczki
Jakie warunki należy spełnić by wnioskować o pożyczki pozabankowe w SpeedCash

SpeedCash udziela pożyczek pozabankowych pod zastaw. Nie wymaga zaświadczeń o dochodach, pozytywnej historii kredytowej czy wysokiej zdolności do ich spłaty. Jednak by uzyskać finansowanie należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • pożyczka pod zastaw domu, mieszkania, lokalu użytkowego – numer księgi wieczystej oraz zdjęcia nieruchomości z zewnątrz i z wewnątrz
  • działka – numer księgi wieczystej, fotografie działki oraz zaświadczenie z Urzędu Gminy o warunkach zabudowy
  • samochód – numer VIN, dowód rejestracyjny oraz zdjęcia auta

W jaki sposób ubiegać się o zobowiązanie finansowe

Wniosek o pożyczkę pod zastaw można złożyć online za pomocą formularza rejestracyjnego lub bezpośrednio w jednym z oddziałów firmy. Następnie należy dostarczyć niezbędne do uzyskania pożyczki dokumenty, o których była mowa powyżej. Po weryfikacji całości, pracownicy SpeedCash podejmują decyzję o przyznaniu zobowiązania. Po uzyskaniu akceptacji należy podpisać umowę w wyznaczonej kancelarii notarialnej. Następnie pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy.