Euro Providus jest firmą pożyczkową o zasięgu typowo lokalnym. Pożyczkę otrzymać można jedynie w paru miastach Polski. Swoje usługi oferuje na terenie: Częstochowy, Zawiercia, Wałbrzycha, Opola, Chrzanowa, Kalisza, Kłodzka, Krotoszyna, Piotrkowa oraz w miejscowości Skawina. Spółka Euro Providus prowadzi swoją działalność również na Litwie i Słowacji.

Rzetelna Firma

Firma nieprzerwanie od 6 listopada 2012 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma prowadzonym przez Krajowy Rejestr Długów.
Miano Rzetelnej Firmy otrzymują firmy zgłoszone do programu i nieposiadające żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów we współpracy z BIG S.A, określonych w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530).
Poza tym Euro Providus angażuje się w życie społeczne lokalnych społeczności, którym oferuje swoje usługi. Uczestniczył między innymi w akcji „Szlachetna Paczka” oraz w akcjach Fundacji DKMS Polska „Wspólnie przeciw białaczce”.

Cechy pożyczek

  • Pożyczki z obsługą domową. Aby otrzymać pożyczkę należy spotkać się z konsultantem firmy. Spotkania organizowane są w miejscu zamieszkania klienta.
  • Kwoty dostępnych pożyczek: od 300 do 5 000 zł
  • Dostępne do wyboru terminy spłaty zobowiązania: 28, 43 lub 57 tygodni
  • Rozpatrywanie wniosków w ciągu 24 godzin
  • Firma nie wymaga poręczenia współmałżonka, jego zgody ani poręczenia żyrantów

Nasza opinia o Euro Providus

Nie bez powodu firma może reklamować się hasłem „Euro Providus – finansowy przyjaciel rodziny”. Widać mocne zaangażowanie w sprawy społeczne, rzetelne podejście do klienta, cierpliwość oraz oddanie swojej pracy. Euro Providus jest w tym przypadku godny polecenia.
Niestety, na oficjalnej witrynie firmy umieszczono zbyt mało informacji o jej działalności i oferowanych pożyczkach. Zainteresowany ofertą klient nie odnajdzie informacji o przykładowych kosztach pożyczek, nie sprawdzi interesującej go pożyczki pod kątem wszelkich opłat. Firma nie udostępnia również do wglądu ramowej umowy, regulaminu działalności czy dokumentu odstąpienia od pożyczki.

Opinie klientów

W Internecie znajdziemy opinie od skrajnie pozytywnych, do skrajnie negatywnych. Byli klienci firmy wykazują zarówno liczne zalety, jak i wady Euro Providus. Trudno wystawiać nam opinie ostateczną bez posiadania szczegółowej wiedzy o zapisach umowie, kosztach pożyczek oraz informacjach dodatkowych, które ocenę taką z pewnością by ułatwiły.
Zapraszamy Państwa do pozostawiania własnych komentarzy. Zachęcamy do gorącej dyskusji!

zgoda biznesowa

Kontakt

Każda z placówek firmy posiada swój własny adres korespondencyjny, numery telefonów kontaktowych oraz adresów e-mail. Aby znaleźć interesujące Państwa dane kontaktowe, prosimy udać się na stronę: http://europrovidus.com.pl/main/index.php/contact-us.

  • Porada: W adresach e-mail słowo „at” oznacza po prostu „@”.
  • Infolinia ogólna: 660-111-444