Multi Money jest firmą pozabankową o bardzo ciekawym i rozbudowanym profilu. Nie kieruje swoich pożyczek do klientów indywidualnych, ale do firm. Szczególnie jest to oferta dla firm nowych i niewielkich, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na rozwój. Co interesujące, Multi Money udziela pożyczek również firmom wykazującym straty.

Charakterystyka pożyczek Multi Money

Multi Money stawia na zaufanie do klienta, nie sprawdza swoich potencjalnych klientów w bazach BIK. Udziela pożyczek bez ZUS i US, a całą swoją usługę proponuje w bardzo prosty, intuicyjny sposób – przez Internet.

Dodatkowo pożyczki w Multi Money to:

  • pożyczki dla nowych i rozwijających się firm
  • nawet do 350 tysięcy złotych
  • okres pożyczkowania do 60 miesięcy
  • brak opłat wstępnych
  • brak ukrytych kosztów
  • szybki i sprawny proces wypłaty gotówki

Należy jednak pamiętać, że powyższe informacje dotyczące niesprawdzania przez firmę baz dłużników dotyczą jedynie pożyczek do 75 tysięcy złotych. Dodatkowo w pożyczce „Kredyt na Start” dla młodych przedsiębiorców wymagana będzie obecność dwóch poręczycieli.

Czy każda rodzina może sobie pozwolić na pożyczkę w Multi Money? Sprawdźmy!

Czy każda rodzina może sobie pozwolić na pożyczkę w Multi Money? Sprawdźmy!

Kontakt z Multi Money

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o firmie warto się z nią skontaktować za pomocą podanych poniżej metod.

Listownie:
Adres: ul.Tatarska 11 lokal 1
Kraków 30-103

Telefonicznie:
Infolinia : 12 422 75 78

Telefonicznie do Działu Kredytów dla Firm:
tel. 505 041 451
tel. 514 263 267
tel. 506 008 782
tel. 512 652 676

Opinia o firmie

Chociaż oferta firmy jest interesująca i cel jej działalności kieruje w możliwie zawężoną grupę klientów, to jednak budzi ona pewne kontrowersje związane z pośrednictwem w wypłacaniu kredytów i pożyczek. Trudno bowiem jednoznacznie określić profil firmy, na stronie znajdujemy także wypowiedź, że działa ona w formie funduszu:

„Jesteśmy funduszem pozyskującym środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”

Poza tym, ostatnie aktualizacje witryny firmy sugerują, że z jakichś względów przez ostatnie miesiące firma nie prowadziła działalności – nie wiemy jednak dlaczego.
Zapraszamy Państwa do wygłoszenia swojej własnej opinii. Czy ktokolwiek z Państwa korzystał z usług firmy, czy są Państwo z nich zadowoleni?