Wiosna to najlepszy czas na to by zaplanować wakacyjne podróże. Polacy chętnie wybierają wycieczki zagraniczne, gdyż niepewność związana z letnią pogodą w naszym kraju rodzi obawy nieudanego wypoczynku. Dostępność rozmaitych ofert spędzania wolnego czasu nad morzem w południowej Europie sprawia, że to właśnie ten kierunek jest najczęściej wybierany. Wśród państw charakteryzujących się ciepłym sprzyjającym klimatem, największym zainteresowaniem cieszy się Chorwacja. Jest nie tylko dogodnie położona nad Morzem Adriatyckim ale także gwarantuje niskie ceny oraz przyjemny śródziemnomorski klimat.

Wycieczki do Chorwacji – niedrogie i bezpieczne wakacje

Kieliszek z napojem i słomką na piasku na plaży

Kurorty w Chorwacji są bardzo chętnie odwiedzane przez Polaków

Chorwacja z pewnością predysponuje do tytułu najbardziej lubianego przez Polaków kraju do wyjazdów rodzinnych. Jest nie tylko wyśmienici usytuowana ale także dostarcza wielu rozrywek w korzystnych cenach. Wyróżnia się unikalnym wybrzeżem, które tworzą także rozsiane wzdłuż linii brzegowej wyspy doskonale skomunikowane z lądem. Tam właśnie panuje sprzyjający klimat śródziemnomorski, pozwalający zażywać kąpieli w Morze Adriatyckim. Miejscowości położone w regionie żupani zadarskiej, żupani splicko-dalamtyńskiej oraz dubrowniecko-neretwiańkiej goszczą turystów z całego świata. Czyste kamieniste i żwirowe plaże oraz turkusowe wody zatoki przyciągają jak magnes a malownicze widoki rozciągające się z nadmorskich kurortów uprzyjemniają pobyt w Dalmacji. Nic więc dziwnego, że turyści nie tylko planują wczasy ale także kupują chorwackie nieruchomości. Jedna z agencji specjalizujących się pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości w Chorwacji, Honeste zanotowała wyraźny wzrost zapotrzebowania na apartamenty dostępne na stronie https://realestate-honeste.com/type/apartamenty/. Niesłabnący napływ turystów w te rejony oraz szeroka dostępność usług czynią z ów państwa idealny obiekt inwestycji.

Chwilówki na wycieczkę do Chorwacji

Któż z nas nie pragnąłby choć kilka dni w roku wylegiwać się na plaży i wsłuchiwać w szum fal delektując się promykami słońca. Taki odpoczynek jest z pewnością kuszący, ale choć Chorwacja nie jest drogim miejscem wakacyjnych wypadów, zawsze trzeba na ten cel zorganizować środki finansowe. Pożyczki pozabankowe mogą być w tej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście zawsze w pierwszej kolejności konsumenci kierują się do banku, lecz w ostatnich miesiącach zrosło zainteresowanie produktami pozabankowymi z racji korzystniejszych warunków kredytowania. Obecnie wiele firm udziela kredytów bez zaświadczeń o dochodach, które są atrakcyjnie oprocentowane. Idealnie nadają się na zakup biletów lotniczych lub noclegów w Chorwacji. Wystarczy złożyć wniosek przez internet a pieniądze pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy nawet tego samego dnia.