Zachęcani reklamami i coraz lepszymi ofertami firm pozabankowych oraz banków, my Polacy, zaciągamy coraz więcej pożyczek. Zaciągamy następnie kolejne zobowiązania, żeby spłacić te pierwsze pożyczki. Koło to wciąż się powtarza, ostatecznie wielu z nas zmaga się z zajęciem komorniczym. Co w takim przypadku? Czy warto pobrać kolejną pożyczkę? Czy w ogóle osoba zadłużona z komornikiem ma szansę na kolejną pożyczkę, która pozwoli jej spłacić dotychczasowe zadłużenie? Zapraszamy do lektury oraz dyskusji.

Kredyt dla zadłużonych z komornikiem – gdzie szukać

Niestety banki nie są skore do udzielania kredytów dla zadłużonych z komornikiem. Rozwiązaniem naszej trudnej sytuacji finansowej może być poszukanie odpowiedniej oferty firmy pozabankowej. Istnieje wiele firm oferujących pożyczki konsolidacyjno-oddłużeniowe, czyli takie, które pozwolą nam na spłatę dotychczasowych kredytów i pożyczek. Następnie będziemy zobligowani jedynie do spłaty tego ostatniego kredytu konsolidacyjnego, w którym zawarte będą wszelkie nasze poprzednie zadłużenia. Plusem takiego kredytu jest również długi okres kredytowania, który pomaga kredytobiorcy w terminowej i rzetelnej spłacie zadłużenia.

Czy kredyt z komornikiem jest w ogóle możliwy? Na to oraz wiele innych pytań dowiedzą się Państwo z poniższego artykułu.

Czy kredyt z komornikiem jest w ogóle możliwy? Na to oraz wiele innych pytań dowiedzą się Państwo z poniższego artykułu.

Firmy pozabankowe, które mogą udzielić nam takiego kredytu to na przykład:

  1. ASA Kredyt – www.asakredyt.pl
  2. ProfiCredit – www.proficredit.pl
  3. Provident – www.provident.pl
  4. Expander – www.expander.pl
  5. Kasa Stefczyka – www.kasastefczyka.pl